414-207-3800, 9855 N. BAEHR RD, MEQUON, WI, 53092, , 414-207-3800, tramptravel1@gmail.com

 

TRAMP TRAVEL Inc. „

9855 N. BAEHR RD, MEQUON, WI, 53092,

 

tel : 414-207-3800

 

e-mail : tramptravel1@gmail.com

 

POLONIJNE BIURO TURYSTYCZNE „TRAMP TRAVEL” ISTNIEJE JUŻ OD 1988 ROKU I JEST OBECNIE JEDNYM Z NAJSTARSZYCH TEGO TYPU BIZNESÓW W ŚRODOWISKU POLONII AMERYKAŃSKIEJ NA CAŁYM KONTYNENCIE PÓŁNOCNO – AMERYKAŃSKIM PROWADZONYM WCIĄŻ PRZEZ JEDNĄ I TĄ SAMĄ OSOBĘ – MARKA BRZEZINSKIEGO.

O renomie naszej firmy niech świadczą również nazwiska wybitnych i znanych artystów, którzy korzystali z naszych usług

Piotr Rubik z Orkiestrą, A. Zaorski, M. Wolski, H. Kunicka, J. Kobuszewski, W. Młynarski, W. Gołas, J. Gajos,

W. Komar, J. Kociniak, Z. Nowak, A. Rosiewicz, J. Kryszak, Orkiestra Łódzkie Smyczki, R. Bugajski, R. Wolański z ekipą filmową TV warszawskiej, której miałem zaszczyt być przewodnikiem i przewożnikiem podczas kręcenia filmu o „Mardi Gras” w Nowym Orleanie, posiadłości Elvisa Presleya „Graceland” w Memphis oraz rodzinie Korczaka Ziółkowskiego wykonującej prace nad największą rzeżbą skalną świata – „Szalony Koń” w Dakocie Południowej.

Współpracujemy z biurami turystycznymi ulokowanymi w wielu miastach w różnych stanach USA, Kanady,

Polski i Europy. Specjalizujemy się tylko i wyłącznie w organizowaniu indywidualnych lub grupowych wycieczek autokarowych i mikrobusowych do najpiękniejszych zakątków w Stanach Zjednoczonych i Kanady. Każdą wycieczkę opracowuje i prowadzi osobiście już od 34 lat, doświadczony przewodnik i zawodowy kierowca oraz właścieciel biura w jednej osobie MAREK BZREZINSKI. Wieloletnia znajomość tras, topografii zwiedzanych terenów oraz planów komunikacyjnych miast sprawia, że przejazdy odbywają się sprawnie bez zakłóceń spowodowanych pomyłkami czy błądzeniem. Poza mnóstwem wiadomości i ciekawostek o zwiedzanych obiektach staramy się umilić pasażerom niedogodności niekiedy długich i nudnych przejazdów specjalnie dobraną, unikalną i niepowtarzalną wręcz muzyką – odpowiednio dobraną do mijanych aktualnie terenów. Oglądamy również ciekawe filmy DVD na monitorze TV. Istnieje także możliwość zakupu płyty DVD video z nagraniem przebiegu całej wycieczki – pamiątka na całe życie !!!

Tysiące zadowolonych klientów świadczy o renomie firmy, której dewizą jest – profesjonalizm, solidność, fachowość, uczciwość i bezpieczeństwo.

Dysponujemy dwoma pojazdami : minibusem dla 15 osób lub komfortowym minivanem dla 6 osób – wszystkie z wygodnymi rozkładanymi fotelami z podgłówkami, monitorem TV i DVD oraz osobnym miejscem na bagaż.

W myśl hasła naszych klientów :

Z TRAMPEM ODPOCZNIESZ, ZABAWISZ SIĘ, POZNASZ ŚWIAT I LUDZI – dodajemy :

GDZIEKOLWIEK PODRÓŻUJESZ, PODRÓŻUJ Z KLASĄ UFAJĄC NASZEMU WIELOLETNIEMU DOŚWIADCZENIU, BOWIEM NIE SŁOWA SIĘ LICZĄ LECZ CZYNY, sprawdzone od 34 już lat przez wielu !!!

ZAPRASZAMY.