414-207-3800, 9855 N. BAEHR RD, MEQUON, WI, 53092, , 414-207-3800, tramptravel1@gmail.com

TRAMP TRAVEL INC.

„Tramp Travel Inc.”

Polonijne biuro turystyczne „Tramp Travel Inc.” istnieje już od 1988 roku i jest obecnie jednym z najstarszych tego typu biznesów w środowisku polonii amerykańskiej nie tylko w Chicago, ale również na całym kontynencie północno-amerykańskim – prowadzony wciąż przez jedną i tą samą osobę. Współpracujemy z biurami turystycznymi z Kanady oraz firmami ulokowanymi w wielu miastach w różnych stanach USA. Obecnie nawiązaliśmy kontakty z tego typu firmami w kilku miastach Polski oraz Europy.Specjalizujemy się tylko i wyłącznie w organizowaniu grupowych wycieczek autokarowych i mikrobusowych do najpiękniejszych zakątków nie tylko w całych Stanach Zjednoczonych (Alaska), ale również w Kanadzie i Meksyku. Prawie każdą wycieczkę opracowuje i prowadzi osobiście w asyście zawodowego drugiego kierowcy już od 26 lat – doświadczony przewodnik i właściciel biura w jednej osobie – Marek Brzeziński. Wieloletnia znajomość tras, topografii zwiedzanych terenów oraz planów komunikacyjnych miast sprawia,że przejazdy odbywają się sprawnie bez zakłóceń spowodowanych pomyłkami czy błądzeniem.

Tysiące zadowolonych klientów świadczy o renomie firmy, której dewizą jest profesjonalizm, solidność, fachowość, uczciwość i bezpieczeństwo.

Poza mnóstwem wiadomości i ciekawostek o zwiedzanych obiektach staramy się umilić pasażerom niedogodności długich i nudnych niekiedy przejazdów specjalnie dobraną unikalną i niepowtarzalną wręcz muzyką – dobraną specjalnie do mijanych aktualnie terenów. Realizujemy również ciekawy film profesjonalną kamerą cyfrową z przebiegu całej wycieczki, który nabyć można po jej zakończeniu w postaci taśmy video lub płyty dvd na wszystkie systemy – pamiątka na całe życie!

Zajmujemy się również wynajmem autokaru oraz mikrobusu na wszelkiego rodzaju uroczystości rodzinne, sympozja, bale, wesela, szkolne przewozy dla dzieci i modzieży oraz osób w starszym wieku.

Dla polepszenia komfortu podróży zakupiliśmy na początku 2007 roku KOMFORTOWY AUTOKAR produkcji amerykańskiej – MCI dla 40 osób, który z racji niewielkich grup osób zapewnia sprawniejszą organizację, bogatszy program zwiedzania i rodzinną atmosferę. Wyposażony jest on w toaletę, lotnicze fotele – odchylane oparcia z podgłówkami, 4 monitory tv – do oglądania filmów, system audio – umożliwiający słuchanie muzyki i głosu mikrofonowego, GPS – system nawigacyjny i lokacyjny autokaru, frontalna kamera – ukazująca na wszystkich monitorach drogę przed autokarem oraz WIĘKSZA PRZESTRZEŃ MIĘDZY FOTELAMI!!!

Autokar oraz wszyscy pasażerowie ubezpieczeni są na sumę 5 milionów dolarów zgodnie z wymogami Departamentu Transportu USA. Wszystkie bieżące i okresowe przeglądy stanu technicznego pojazdu odbywają się w autoryzowanych i firmowych placówkach koncernu motoryzacyjnego MCI.

Poza autokarem dysponujemy również 11 osobowym mikrobusem wyposażonym w lotnicze fotele z odchylanymi oparciami z podgłówkami oraz osobnym miejscem na bagaż.

O renomie naszej firmy niech świadczą również nazwiska wybitnych i znanych artystów, którzy korzystali z naszych usług: Piotr Rubik z Orkiestrą, A. Zaorski, M. WolskiH,  Kunicka, J. Kobuszewski, W. Młynarski, W. Gołas, J.  Gajos, J. Kociniak, Z. Nowak, A. Rosiewicz, J. Kryszak, W. Komar, Orkiestra Łódzkie Smyczki, R. Bugajski, R. Wolanski z ekipą filmową TV warszawskiej, której miałem zaszczyt być przewodnikiem i przewożnikiem podczas kręcenia filmu o “Mardi Gras” w Nowym Orleanie, “Graceland” E.Presleya w Memphis oraz rodzinie Korczaka Ziółkowskiego wykonującej prace nad największą rzeżbą skalną świata – “Szalony Koń” w Dakocie Południowej.

W myśl hasła naszych stałych klientów:

„z Trampem odpoczniesz, zabawisz się,
poznasz świat i ludzi”

– dodajemy –

„gdziekolwiek podróżujesz
podróżuj z klasą ufając naszemu wieloletniemu doświadczeniu.”

Bowiem nie słowa się liczą a czyny
(sprawdzone od 19 już lat przez wielu) !!!

Zapraszamy !!!

 
9855 N. BAEHR RD, MEQUON, WI, 53092